[skočit na obsah] [skoč na vyhledávání]


Tipy pro zápis do 3. semestru studií ZRU a ZKUPP a informace o platbě

30. 7. 2014

Tipy pro registraci v podzimním semestru 2014:

  1. Pokud se Vám ještě nedaří registrovat, nemusíte se znepokojovat, protože systém Vás zařadil do pozdější vlny registrace.
  2. Při registraci povinně volitelných předmětů prosím zvažte, jaký typ praxe a kdy byste ideálně chtěli absolvovat. Možností jsou následující:
    1. Rozhodnete se absolvovat praxi v místě, kde působíte, nebo byste působit chtěli. Dohoda formálních náležitostí je v tomto případě zcela na Vás, ale musíte dodržet stanovená kritéria, která jsou stručně nastíněna v IS, a jimž se budeme podrobněji věnovat na informační schůzce.
    2. Rozhodnete se absolvovat praxi v některém ze zařízení, které jsme pro Vás domluvili my. Nabídka bývá každý semestr malinko jiná, ale pro podzim 2014 přislíbily spolupráci například některé pobočky Lužánek. Přesnější informace včetně termínů budou rovněž k dispozici na informační schůzce. Tento typ praxe bude k dispozici i na jaře, a i na jaře bude kapacitně omezen.
    3. Rozhodnete se ucházet o místo v kurzu Příprava a realizace kurzů zkušenostně reflektivního učení. Pro podzim 2014 už je kapacita tohoto předmětu naplněna (studenti připravují Motivační kurz pro ÚPV), ale již od listopadu začne příprava Instruktorského kurzu, kterou si pak formálně do IS budete moci zapsat v jarním semestru. Zájemci o tento typ praxe se budou moci přihlásit na informační schůzce a hlavní lektor pak z vybraných studentů sestaví lektorský tým.
  3. Zatímco registrovat předměty si budete moci po automatickém spuštění Vaší registrační vlny, zápis předmětů bude podmíněn platbou. Ta se provádí přes Obchodní centrum, a naleznete ji na následujících odkazech:
Platbu v avizované výši 1500,- budete (nehledě na chybně uvedené datum v obchodním centru) moci provést od příští středy, tj. 6. srpna 2014.

Přejeme Vám krásné prázdniny a v září naviděnou!