[skočit na obsah] [skoč na vyhledávání]


Výuka jarní semestr - termíny

14. 1. 2013

Vážení a milí,
finální rozvrh pro výuku v příštím semestru ještě dotváříme a oznámíme jej v prvním únorovém týdnu, již nyní bychom Vás však rádi upozornili na některé vybrané termíny, které zlatým písmem zapište do Vašich diářů.

Druhý ročník ZRU/ZKUPP
 • výuka předmětu Dramaturgie bude většinou probíhat standardně v pátek odpoledne, zřejmě ve dnech 1.3., 15.3., 29.3. a 19.4. Krom toho je zde v plánu jednodenní workshop, který se bude konat 22.3. (ZRU) a 23.3. (ZKUPP) a celkem tři speciální volitelné a kapacitně omezené semináře. Prvním z nich bude akreditovaný Kurz stavby nízkých lanových aktivit, jenž se bude ve spolupráci s LC Proud konat s největší pravděpodobností od 17. do 19.5., druhým akreditovaný seminář ZdrSEM, který v kooperaci s kolegy z Prázdninové školy Lipnice proběhne v termínu od 22. do 26.5., a třetím cyklus workshopů Práce s hlasem - hlasová výchova, jenž bude probíhat vždy ve čtvrtek od 10.00 do 13.00 (21.2., 28.2., 14.3. a 21.3.) a jednou formou celodenního workshopu dne 7.4. Každý student si bude moci z kapacitních důvodů vybrat pouze jeden z nich, přičemž případná nenaplněná kapacita bude nabídnuta až ve druhém kole! Přihlašování bude probíhat na začátku února.
 • jak víte, v průběhu semestru budete vytvářet závěrečný projekt, který budete obhajovat na závěrečné konferenci (10.-12.5.). Základní zadání projektu a hlavní termíny, kterých se budete muset během práce bezpodmínečně držet jsou už od prosince vyvěšeny na stránce předmětu (ZRU/ZKUPP). Upozorňujeme však zejména na datum 8.2., do něhož si musíte vybrat svého konzultanta (viz přiložený seznam) a po domluvě s ním jeho jméno zadat do Elfu (otevře se opět v prvním únorovém týdnu).
 •  pro možnost obhajoby projektu na závěrečné konferenci musíte uzavřít celé studium bezpodmínečně do 30.4. (tzn. absolvované a zapsané všechny předměty, odevzdaný a konzultantem zaevidovaný a v IS zapsaný projekt, apod.).
 • jedinou výjimku budou tvořit výše avizované dva volitelné semináře, které proběhnou v rámci předmětu Dramaturgie až po konání vlastní konference. Jde o Kurz stavby nízkých lanových aktivit a ZdrSEM
 • ti z Vás, kteří nemají absolvovanou Terénní praxi, by si ji měli naplánovat tak, aby stihli účast na závěrečném kolokviu dne 18.4.
 • krom uvedeného pro vás budeme organizovat další volitelné navazující workshopy Práce s reflexí. Jeden z nich povede Jan Nehyba (14.3. a 21.3. od 13.30 do 19.00 - kapacita 8 lidí), druhý Jan Kolář (25.4. a 2.5. od 13.30 do 19.00 - kapacita 8 lidí).
 • začátkem semestru (1.3.) proběhne opět známá informační schůzka, na níž budou diskutovány případné nejasnosti. Události, které je zapotřebí řešit dříve, řešme standardně přes web, fcb či mail.
První ročník ZRU/ZKUPP
 • výuka bude probíhat v obvyklých pátečních blocích, a to v závislosti na počtu zapsaných volitelných předmětů poměrně extenzivně.
 • počítat je zapotřebí s víkendovým workshopem Práce se skupinou, který proběhne 29.-31.3. (ZRU), resp. 19.-21.4. (ZKUPP)
 • ani vy nebudete ochuzeni o speciální volitelné, byť bohužel kapacitně omezené, semináře: Práce s hlasem - hlasová výchova proběhne podobně jako pro druháky ve čtyřech čtvrtečních odpolednech po 1.4. a zasáhne rovněž do jednoho víkendu (termíny budou upřesněny počátkem února), akreditovaný Kurz stavby nízkých lanových aktivit se bude konat s největší pravděpodobností od 17. do 19.5., seminář ZdrSEM pro vás v tomto semestru vypisovat z kapacitních důvodů nemůžeme, ale jeho opakování připravujeme už na podzim tohoto roku. I pro Vás platí, že se můžete přihlásit jen na jeden z těchto seminářů (přihlašování začátkem února).
 • začátkem semestru (22.2.) proběhne rovněž informační schůzka, na níž budou diskutovány případné nejasnosti. O událostech, které je zapotřebí řešit dříve, budeme informovat standardně přes web, fcb či mail.
Zdraví a na semestr se těší ACOR!!!