[skočit na obsah] [skoč na vyhledávání]


Workshopy - jarní semestr 2014

16. 12. 2013

Seznam přihlášených studentů na workshopy. Studenti, kteří se hlásili, ale nedostali se na workshop, tak je to z toho důvodu, že se přihlásili již po naplnění kapacity.

Hlasová průprava (1. ročník): seznam přihlášených najdete zde.
Zdravotnický seminář – ZDrSEM (1. ročník): seznam přihlášených najdete zde.
Hlasová průprava (2. ročník) najdete: seznam přihlášených najdete zde.
Zdravotnický seminář – ZDrSEM (2. ročník): seznam přihlášených najdete zde.
Práce s technikami a reflexí ve zkušenostně reflektivním učení (peer skupina) - II. termín (2. ročník): seznam přihlášených najdete zde.


----
Vážení a milí studenti, níže přikládáme podrobnější informace k výukovým workshopům, které jsme pro Vás pro nadcházející semestr připravili. Věnujte jim prosím adekvátní pozornost.

Základní pravidla:
  • Každý student vzdělávacího modulu ZRU a ZKUPP si může v jarním semestru 2014 vybrat pouze jeden z workshopů. Případná volná místa pak následně nabídneme ve druhém kole přihlašování do naplnění kapacity daného workshopu.
  • Pokud se během semestru stane, že se nebudete moci daného workshopu zúčastnit (nemoc atd.), je Vaší povinností zařídit výměnu s jiným studentem. Nás o této výměně informujte na e-mailu acor@acor.cz.
  • Některé workshopy a semináře vyžadují finanční spoluúčast studenta.
  • Výsledky procesu přihlašování na workshopy budou zveřejňovány postupně až do naplnění kapacity workshopů v Aktualitách na webových stránkách.
  • Kontrola přihlášených se děje ručně, to že se na workshop dostanete je závazné, až po zveřejnění přihlášených na webu Acoru a po případném zaplacení.
  • Workshopy se uskuteční pokud se přihlásí dostatek účastníků.
  • Veškeré přihlášení je závazné.

První ročník

Hlasová průprava
Workshopy Hlasové průpravy jsou realizovány ve spojení s předmětem Základy práce se skupinou, který je potřeba mít v jarním semestru 2014 zapsaný. Počet míst je omezený pro 7 lidí, tento cyklus je určen pouze pro první ročník ZRU a ZKUPP.

Přihlašovací formulář na workshop Hlasová průprava (1. ročník) - již je obsazeno.
Seznam přihlášených najdete zde.
Přihlášení je závazné.

Zdravotnický seminář – ZDrSEM

Zdravotnický seminář – ZDrSEM je realizován ve spojení s předmětem Základy práce se skupinou, který je potřeba mít v jarním semestru 2014 zapsaný. Počet míst je omezený pro 8 lidí, tento cyklus je určen pouze pro první ročník ZRU a ZKUPP.

Přihlašovací formulář na workshop Zdravotnický seminář – ZDrSEM (1. ročník) - již je obsazeno.
Seznam přihlášených najdete zde.
Přihlášení je závazné.

Kurz nízkých lanových aktivit
Kurz nízkých lanových aktivit je realizován ve spojení s předmětem Materiál a technika v programech zkušenostně reflektivního učení, který je potřeba mít v jarním semestru 2014 zapsaný. Tento kurz je určen pouze pro první ročník ZRU a ZKUPP a je omezený pro 15 účastníků.

Přihlašovací formulář na workshop Kurz nízkých lanových aktivit (1. ročník) najdete - zrušeno.
Přihlášení je závazné.
 

Druhý ročník

Hlasová průprava
Workshopy Hlasové průpravy jsou realizovány ve spojení s předmětem Dramaturgie programů zkušenostně reflektivního učení, který je potřeba mít zapsaný v podzimním semestru 2013. Počet míst je omezený pro 8 lidí, tento cyklus je určen pouze pro druhý ročník ZRU a ZKUPP.

Přihlašovací formulář na workshop Hlasová průprava (2. ročník) najdete - již je obsazeno.
Seznam přihlášených najdete zde.
Přihlášení je závazné.

Zdravotnický seminář – ZDrSEM
Zdravotnický seminář – ZDrSEM je realizován ve spojení s předmětem Dramaturgie programů zkušenostně reflektivního učení, který je potřeba mít zapsaný v podzimním semestru 2013. Počet míst je omezený pro 8 lidí, tento cyklus je určen pouze pro druhý ročník ZRU a ZKUPP.

Přihlašovací formulář na workshop Zdravotnický seminář – ZDrSEM (2. ročník) - již je obsazeno.
Seznam přihlášených najdete zde.
Přihlášení je závazné.

Kurz nízkých lanových aktivit

Kurz nízkých lanových aktivit je realizován ve spojení s předmětem Dramaturgie programů zkušenostně reflektivního učení, který je potřeba mít zapsaný v podzimním semestru 2013. Tento kurz je určený pouze pro druhý ročník ZRU a ZKUPP a je omezený pro 10 účastníků.

Přihlašovací formulář na workshop Kurz nízkých lanových aktivit (2. ročník) najdete - zrušeno.
Přihlášení je závazné.

Práce s reflexí – peer skupina
Práce s reflexí (peer skupina) je dobrovolným rozšířením předmětu Práce s reflexí z podzimního semestru 2013. Počet míst je omezený pro 8 účastníků v prvním termínu (10. 4. 2014) a 8 účastníků ve druhém termínu (17. 4. 2014), tento kurz se týká pouze studentů druhého ročníku ZRU a ZKUPP. Workshop Práce s reflexí (peer skupina) bude realizován pouze při maximálním naplnění kapacity workshopu.

Přihlašovací formulář na workshop Práce s reflexí (peer skupina) - I. termín (2. ročník) najdete - zrušeno.

Přihlašovací formulář na workshop Práce s reflexí (peer skupina) - II. termín (2. ročník) najdete - již je obsazeno.
Seznam přihlášených najdete zde.