[skočit na obsah] [skoč na vyhledávání]


Partneři

PhDr. Soňa Cpinová

PhDr. Soňa Cpinová

Absolvovala řadu kurzů a výcviků týkajících se rozvoje sociálních dovedností, komunikace, psychoterapie, supervize a dalších. Je ředitelkou Diagnostického ústavu pro mládež a Střediska výchovné péče v Brně. Na Masarykově univerzitě vyučuje řadu prožitkových kurzů, v rámci ACORu Techniky práce se skupinou. Provádí supervize v oblasti sociálních služeb. 

Mgr. Libor Graclík

Mgr. Libor Graclík

Psychoterapeut, speciální pedagog a arteterapeut. Pracuje ve Sdružení Podané ruce s klienty, jež mají problém s drogami ve vězení. V rámci výuky ACOR vede kurz Artetechniky ve výchově a vzdělávání a podílí se na realizaci Kurzu outdoorových aktivit. Absolvoval výcvik ve skupinové dynamické psychoterapii a řadu dalších kurzů, je předsedou občanského sdružení Educatio. Pracoval v Diagnostickém ústavu pro mládež, ve středisku pro mládež Help Me.

Michal Němec, Dis.

Michal Němec, Dis.

Vedoucí Lanového centra PROUD Brno při Středisku volného času Lužánky. S organizací a pořádáním kurzů využívajících lanových aktivit má dlouholeté zkušenosti, specializuje se rovněž na vedení firemních outdoorových programů. Od roku 2001 také působí jako lektor kurzů týmové spolupráce. V rámci projektu ACOR je lektorem kurzu Vybrané techniky outdoorových aktivit.

Mgr. et Mgr. Michal Medek

Mgr. et Mgr. Michal Medek

Je vedoucím a zakládající osobností Střediska ekologické výchovy Rychta Krásensko, do kterého vetknul zkušenosti ze stáží na několika podobných zařízeních v zahraničí. Zaměřuje se na ekologickou výchovu středoškoláků, projektovou výuku a ekologizaci provozu škol. V rámci projektu ACOR vyučuje kurzy Praktika ekologické výchovy a Soudobá témata ekologické výchovy. Environmentální výchovu dále přednáší na FSS MU. V současnosti řídí několik projektů zaměřených na vytváření sítí ekologických organizací, postgraduální vzdělávání pedagogů a pracovníků dalších profesí.

Mgr. Petra Rychecká

Mgr. Petra Rychecká

Její specializací je dramatická výchova, kterou dlouhodobě vyučuje jak ve Středisku volného času Lužánky, tak i na Pedagogické a Filozofické fakultě MU. Je zakladatelkou a vedoucí Dětského divadelního souboru Brnkadla. Absolvovala celou řadu kurzů zaměřených například na dramatickou výchovu, týmovou spolupráci a facilitaci, outdoorové aktivity a teambuilding.